"Тоттенхем" вдома розгромив "Борнмут"

15 квітня 2017 Читать на русском

У 33 турі АПЛ "шпори" легко впоралися з "вишнями" (4:0).

"Тоттенхем" продовжує прекрасно виступати на власному полі. Вже на 16 хвилині подача Еріксена від кутового прапорця призвела до взяття воріт у виконанні Дембеле. Пройшло зовсім небагато часу, а перевага лондонців стала більш відчутною – Кейн вчасно відпасував на Сона, а кореєць впевнено пробив повз голкіпера.

На старті другого тайму рахунок став розгромним внаслідок чудової гри Кейна. Харрі отримав м'яч у штрафному майданчику "Борнмута", обіграв захисника та влучив у дальню "шістку" – Боруц був безсилим. Ну а в компесований арбітром час Янсен встановив підсумковий рахунок 4:0.

Таким чином, "Тоттенхем" у поточному розіграші АПЛ залишається непереможним у рідних стінах. Колектив Маурісіо Почеттіно набрав 71 бал і скоротив дистанцію до "Челсі", а "Борнмут" вчетверте поспіль йде з поля без перемог, через що перебуває на 15 сходинці турнірної таблиці.