Тоттенхем розгромив Саутгемптон завдяки хет-трику Кейна

26 грудня 2017 Читать на русском

У 20 турі АПЛ "шпори" впевнено перемогли Саутгемптон –5:2.

Господарі з перших хвилин розпочали тиснути на ворота Форстера, забивши на 22 хвилині. Хьойберг поблизу власного штрафного збив Роуза, а Еріксен з стандарту подав на голову Кейну – 1:0. Таким чином Харрі перевершив рекорд Ширера за кількістю голів протягом календарного року. Наприкінці першого тайму Сон прострілив на Кейна, який оформив дубль. На початку другого тайму Леміна ледве не відновив інтригу, однак поцілив у поперечину. Господарі продовжували знущатися над "святими", забивши Форстеру ще три м’ячі. Саутгемптон спромігся відповісти точними ударами Буфаля та Тадіча.

Тоттенхем набирає 37 очок та піднімається на 4-е місце. Саутгемптон – тринадцятий. В наступному турі на "шпор" чекає дербі, адже вони зіграють проти Вест Хема. На команду Пеллегріно чекатиме Манчестер Юнайтед.