"Тоттенхем" переграв "Суонсі" та вийшов на друге місце в АПЛ

28 лютого 2016 Читать на русском

У матчі 27 туру чемпіонату Англії "Тоттенхем" здолав "Суонсі" з рахунком 2:1 на стадіоні "Вайт Харт Лейн".

Перемогу "шпорам" принесли голи Шадлі та Роуза. "Суонсі" ж відповів влучним пострілом Палоскі.

Гості шокували підопічних Почетіно у першому таймі, коли відкрили рахунок у матчі - адже ініціатива повністю належала лондонській команді.

Ще до перерви господарі влаштували справжній штурм воріт суперника, але на заваді голу ставав Лукаш Фабіанскі, який відбивав та ловив усе, що летіло у бік його володінь. Однак, на 70-ій хвилині гол все ж таки відбувся, а трохи згодом "шпори" й взагалі забили переможний м'яч.

Таким чином, "Тоттенхем" вийшов на чисту другу позицію у чемпіонській гонці з 54 очками. "Лебеді" ж перебувають на 16-ій сходинці, у їхньому активі 27 залікових пунктів.