"Тоттенхем" організував камбек та розбив на виїзді "Саутгемптон"

28 грудня 2016 Читать на русском

"Тоттенхем" в рамках 18 туру АПЛ переміг на виїзді "Саутгемптон" з рахунком 4:1.

Вже на 2-й хвилині матчу лондонців шокував ван Дейк. Ворд-Праус виконав передачу зі штрафного, а нідерландський захисник, вистрибнувши вище усіх, не залишив жодних шансів Льорісу. "Тоттенхем" вирішив не затягувати з камбеком та відігрався на 19-й хвилині, коли Алі влучно пробив головою після передачі з лівого флангу.

Після перерви "шпори" провели ще три м'ячі, довівши справу до розгрому. Кейн головою замкнув передачу Еріксена з кутового, а Сон та Алі релізували виходи на побачення з Форстером.

Відзначимо, що на 58-й хвилині Кейн не зумів реалізуваи пенальті, пославши сферу на трибуни.

У підсумку "Тоттенхем" набрав 36 очок та залишився на 5-у місці. "Саутгемптон" із 24-ма пунктами в активі продовжує посідати 8-у сходинку.