Торрес розплакався у роздягальні "Атлетіко" і попросив пробачити його

8 квітня 2016 Читать на русском

Нападник "Атлетіко" Фернандо Торрес важко пережив своє вилучення у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти "Барселони".

"Ель-Ніньйо" забив перший гол, але ще в першому таймі отримав суперечливе вилучення за грубу гру.

Як розкопали журналісти програми El Partido de las 12, Фернандо розплакався у роздягальні "Атлетіко" після гри, що завершилась перемогою "Барселони" 2:1. Украй засмучений 32-річний нападник попросив партнерів пробачити його і визнав свою відповідальність за результат і червону картку.

Свою промову Торрес завершив слізним проханням до одноклубників докласти усіх зусиль, аби вибороти путівку в 1/2 Ліги чемпіонів у матчі-відповіді, що менш ніж за тиждень пройде на "Вісенте Кальдерон".