"Торіно" не переміг "Сампдорію"

29 квітня 2017 Читать на русском

В 34 турі Серії А "Торіно" в домашньому матчі зіграв внічию з "Сампдорією" – 1:1.

В 32 та 33 турах генуезці програли далеко не найсильнішим "Сассуоло" та "Кротоне". "Торіно" же в двох останніх матчах набрав чотири очки.

На 12 хвилині Патріку Шику вдався класний постріл під поперечну, таким чином чех відзначився в третій грі поспіль. На початку другої половини зустрічі автор голу залишив поле через травму.

Туринці мали кілька нагод зрівняти рахунок, але Белотті та компанії до 79 хвилини не вдалося результативно пробити повз Пуджоні. І ось капітан "Сампдорії", Реджині, не надто вдало зіграв у штрафному майданчику, чим вміло скористався аргентинець Ітурбе. У компенсований час Белотті дивом не поцілив в порожні ворота після подачі з кутового

Туринці набирають 49 балів, відстаючи від восьмої "Фіорентини" на шість очок. Команда Марко Джампаоло – десята. Найближчим часом "бики" зіграють в дербі проти "Юве", а "Сампдорія" – проти римських "орлів"