Топ-10 постів тижня у соцмережах. Там, де Вацко, пиво ллється рікою, а Роналду демонструє, завдяки чому досягнув вершин

28 травня 2017 Читать на русском
Автор: Олег Бабій

"Футбол 24" підбиває підсумки тижневої активності українських та світових селебрітіс.

1. У топ-чемпіонатах сезон 2016/17 вже став історією. Ось так виглядають натруджені ноги чемпіона Ла Ліги Кріштіану Роналду.

2. Після фінішу АПЛ, але перед фіналом Кубка Англії "аристократи" зібралися на барбекю. Парадом командує Курт Зума. Очевидно, м'ясо вдалося занадто перепеченим – чемпіони програли Арсеналу.

3. Генріх Мхітарян, який на тижні став одним із головних героїв перемоги МЮ у фіналі Ліги Європи, присвятив здобуття трофею своїй сім'ї, "червоним дияволам" і всьому вірменському народу.

А Зоря програла чемпіонам. Топ-6 головних висновків із фіналу Ліги Європи Аякс – Манчестер Юнайтед

4. Феноменальний чемпіон Франції із Монако Кіліан Мбаппе відпочиває на грандіозному тенісному турнірі "Ролан Гаррос".

5. Тепер ми знаємо, хто був ідолом для великого Роналдінью. Не повірите – аргентинець Клаудіо Каніджа.

Клаудіо Каніджа. Як стати другом Марадони, нюхати кокаїн і пропустити Кубок світу через відмову постригтися

6. А от для Неймара орієнтиром був сам Роналдінью.

7. Їхній співвітчизник Оскар класно почувається у Шанхаї.

8. Форвард Саутгемптона Чарлі Остін разом із сином дивляться трансляцію автоперегонів. Наймиліше фото тижня – однозначно!

9. Віктор Вацко з'їздив у Берлін на фінал Кубка Німеччини, щоб притопити за улюблену Борусію. Підкріпившись перед матчем, поділився спостереженнями: "Пиво ллється рікою. Поїзди метро хитає від фанатських співів!"

10. Товариш Вацка – Євген Левченко подає приклад: "Хто рано встає – той плавати йде". Розпочинайте свої ранки активно. Будьте, як Євген ;-)