Свято для гурманів. "Еспаньйол" - "Атлетіко" - 4:2. ВІДЕО

12 грудня 2011 Читать на русском

Вже на двадцятій хвилині долю матчу було вирішено, проте глядачам не довелося нудьгувати аж до фінального свистка.

Ніхто не очікував від "папуг" такого жорстокого бліцкригу. А вони взяли, і зробили це! Фундамент неймовірно веселіій та результативній грі заклав Жоан Верду, якому вдалося оформити "дубль" упродовж якихось трьох хвилин. А коли Ромарік продерся по лівому краю штрафного майданчика "матрацників" і з гострого кута довів рахунок до 3:0, стало зрозуміло, що команді Мансано не бачити бодай одного пункту, наче своїх сідниць.

Така ситуація зняла з плечей обох суперників рештки закомплексованості, і вони подарували справжнє видовище - з калейдоскопом ударів, воротарських сейвів і, зрештою, нових голів. Проте, наставнику мадридського клубу від цього не легше. Вже зранку на нього може очікувати відставка.

"Еспаньйол" - "Атлетіко" - 4:2(3:1)

Голи: Верду, 5, 8, Ромарік, 19, Гарсія, 54 - Фалькао, 32, Туран, 83

Попередження: Форлін, 27, Гарсія, 40, Баена, 63 - Асунсао, 66, Переа, 76, Міранда, 84, Годін, 90