Суркіс: Лобановський би перевернувся, якби побачив гру "Динамо" з "Ман Сіті" у першому таймі

29 лютого 2016 Читать на русском

Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував гру своєї команди у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Ман Сіті".

"Валерій Васильович, бачачи те, що відбувалося в центрі поля в першому таймі, коли гравці втрачають м'яч і обрізають своїх, перекинувся б.

Чому не радів голу Буяльського? Я у футболі не перший день і розумію, що рахунок 2:1 особливо нам не дає шансів на прохід далі. Футбол існує не для того, щоб ми показали красивий фінт або забили гол, він складається з остаточного результату", - розповів Суркіс в ефірі каналу "Футбол 1".

Нагадаємо, що перший матч "Динамо" - "Ман Сіті" у Лізі чемпіонів завершився із рахунком 1:3.