Супершоу Пінільї в божевільному матчі "Сассуоло" - "Аталанта" (ВІДЕО)

13 вересня 2015 Читать на русском

Чилійський нападник Мауріціо Пінілья на полі встигає все за 48 хвилин, а окрасою футбольного вікенду стає один з голів форварда "Аталанти".

Усі 4 матчі дня в Серії А завершились з рахунком 2:2. Але найдивовижніший сценарій спостерігали глядачі на "Чітта дель Трікольоре".

Спершу Сансоне не реалізував пенальті (Спортьєлло потягнув), а за декілька хвилин після промаху Ніколи прийшло покарання. Це Пінілья своїм фірмовим божественним ударом через себе вразив ціль господарів. У відповідь капітан "Сассуоло" Маньянеллі могутнім ударом по дузі спрямував м'яч у дев'ятку воріт. Пінілья знову вивів "Аталанту" вперед, однак ще до перерви "нероверді" відігрались.

На старті другого тайму Пінілья отримав другу жовту картку і достроково залишив поле, а наприкінці гри тією ж "люб'язністю" відповів Врсалько. Сіме ще й пенальті привіз, але Максі Моралес втілити супершанс у перемогу не зумів. Як і в епізоді з 11-метровим Сансоне, героїзм проявив воротар - цього разу екс-воротар бергамаскі Консільї.

У підсумку "Сассуоло" набирає 7 очок і тримається в пелетоні лідерів, а в "Аталанти" - на 3 менше.

"Сассуоло" - "Аталанта" - 2:2

Голи: Маньянеллі, 22, Флоро Флорес, 41 - Пінілья, 13, 33

Вилучення: Врсалько, 84 - Пінілья, 48

Нереалізований пенальті: Сансоне, 7 - Моралес, 85

Гол Тоні не допомагає "Вероні" перемогти (ВІДЕО)

Серія А, 3 тур: "Наполі" знову провалюється, "Карпі" бере історичне очко (ВІДЕО)