Суперник "Металіста" опустився на другу сходинку

29 січня 2012 Читать на русском

Голландський "Алкмар", який ще восени приїжджав до Харкова на матч Ліги Європи, втратив лідерство у чемпіонаті. В 19-му турі Ередивізії "Рода" без особливих клопотів переграла фаворита матчу.

Перестрибнути Санхаріба Малкі у власному штрафному захисникам "АЗ" не вдалось. Найкращий бомбардир команди головою відправив м’яч у сітку. Вдруге керкрадійці прорвали оборону за 20 хвилин. Юнкер скористався чудовим прострілом і в один дотик вразив ворота алкмарців.

До перерви той самий Юнкер мав ще одну нагоду відзначитись. Через помилку суперника данець вийшов віч-на-віч з голкіпером Естебаном. Втім, шанс зробити "дубль" данець втратив. "АЗ" нічого не спромігся створити в атаці, і в підсумку поступився - 0:2.

Турнірку Ередивізії очолив ПСВ, який напередодні розібрався з “Вітессом”.