Суперник Динамо у Лізі Європи Яблонєц розгромив Вікторію Пльзень

25 вересня 2018 Читать на русском

Суперник Динамо у Лізі Європи Яблонєц не залишив шансів Вікторія Пльзень, в рамках 9-го туру чемпіонату Чехії.

Яблонєц вдома приймав Вікторію Пльзень. Господарі почали поєдинок активніше і відкрили рахунок на 27-й хвилині матчу. Травнік виграв боротьбу на другому поверсі та влучно пробив головою у ствір воріт Вікторії.

ПСЖ впевнено переміг Ренн – суперника Динамо в Лізі Європи

Подвоїти перевагу господарі змогли ще у першому таймі. Тому ж Травніку вдався красивий прицільний удар у кут воріт Козачика – 2:0. У другому таймі матчу Храмоста довів рахунок до розгромного, реалізувавши свій момент на 56-й хвилині зустрічі.

У підсумку 3:0 – впевнена перемога суперника Динамо по груповому етапу Ліги Європи. Після 9 турів Яблонєц посідає 6 позицію, маючи у своєму активі 13 пунктів, Вікторія – третя, з 21 пунктом після 9 матчів.

Яблонєц: суперник Динамо у Лізі Європи, якого підсилив Шахтар