Суперкубок Італії. "Мілан" - "Інтер" - 2:1. ФОТО. ВІДЕО

У першому італійському дербі сезону вирішиться доля Суперкубку Італії на Національному стадіоні Пекіна.

Голи: Ібрагімовіч, 60, Боатенг, 69 - Снейдер, 22

"Мілан": 32. Абб'яті, 13. Неста, 19. Дзамбротта, 33. Тьяго Сілва, 8. Гаттузо, 23. ван Боммель, 10. Зеєдорф, 20. Абате, 27. Боатенг К.-П., 11. Ібрагімович, 70. Робінью.

Запасні: 1. Амелія, 25. Бонера, 76. Йепес, 23. Амброзіні, 28. Емануельсон, 7. Пато, 99. Кассано.

"Інтер": 1. Жуліо Сезар, 4. Дзанетті, 15. Раноккія, 25. Самуель, 26. Ківу, 5. Станковіч, 8. Мотта, 11. Альварес, 20. Обі Д., 10. Снейдер, 9. Ето'О.

Запасні: 12. Кастеллацці, 37. Фараоні, 11. Мунтарі, 19. Пацціні, 30. Кастаньйос, 27. Пандєв.

1' Розпочинаємо наше шоу!

3' Запально розпочали одвічні суперники гру. Китайські вболівальники, зголоднілі за футболом такого ґатунку, гучно підтримають "своїх".

4' Кутовий заробив Інтернаціоналле.

4' Гостро подав від кутового прапорця Снейдер, Аб'ятті невпевнено зіграв на виході, проте ніхто з гравців Інтера не зумів переправити кулю у ворота.

5' Снейдеру дали міланісти вільно прийняти м'яч в центральній зоні - Веслі миттєво пройшов до лінії штрафного і пробив - м'яч полетів на трибуну.

6' Блискуче як! Ібрагімовіч хитрою передачею вивів на побачення з кіпером Робінью, бразилець вицілював дальню дев'ятку, але не влучив у ствір! Класна відповідь від россонеррі на стартову активність Інтера.

9' Охололи голови гравців, тепер більш виважено намагаються розігрувати атаки команди, вже не біжучи так стрімголов уперед.

12' Не дають підопічні Алегрі вільно розпоряджатися м'ячем футболістам Інтера, пресингуючи противників на їх половині поля.

13' Неста обрізався в центрі поля, м'яч опинився в Ето'О, якому потрібно було обіграли на шляху до ворті одного Тьягу Сілву, проте Алессандро встиг виправити свою помилку, відібравши шкіряного у форварда неррадзурі.

16' Зеєдорф виконував кутовий - безадресно.

17' Перейшла гра, на жаль, у сумбур, багато в'язкої боротьби відбувається в центрі поля. Таке ми і в чемпіонаті України можемо побачити. А ну, потіште нас ефектною грою! І китаців теж, звісно, не тільки нас...

18' Станковіч хотів розворушити Аб'ятті дальнім пострілом, а розігнав пташок у небі.

19' Нарешті, а то ми вже тут в редакції розпереживались! Ґаттузо живий! Підрізав він Альвареса, заробивши гірчичник.

20' І тут же Дженнаро наздогнав суперника і ще раз віддячив йому. Червоної арбітр зважитися не дав, але небезпечний штрафний своїм воротам приніс Ґаттузо.

22' ГОООООООООООООООЛ! Снейдер фантастично виконав штрафний удар, влучивши у ближню дев'ятку! Аб'ятті лиш торкнувся пальцями круглого, але виручити Мілан не зумів.

24' На куражі летить Інтер вперед. Альварес, наче болід з Формули-1, промчав лівим флангом, Абате ледь-ледь встиг кинутись під м'яч... Арбітр ще й фол у нападі з боку Альвареса зафіксував.

27' Чемпіон наразі виглядає непереконливо. Тільки один момент був у Робінью в складі Мілану. Зате, який момент!..

30' Віддав Інтернаціоналле ініціативу Мілану. Але що з того, адже гра у команди Алегрі не в'яжеться. Сам наставник нервує, проводить весь час біля лінії поля, щось підказуючи підопічним.

32' Яскравий приклад збою в машині россонеррі: Робінью в нескладній ситуації віддав передачу просто в руки Жуліо Сезару. Не порозумівся бразилець з Ібрагімовічем.

35' Ух ,Альварес здорово приклався до м'яча з-за меж карного - над ціллю пролетіла куля.

37' З-під Сілви пробив Ето'О в ближній кут, а там Аб'ятті впевнено накрив м'яч.

39' В Мілану та в Інтера по п'ять перемог в Суперкубку. Тобто переможець сьогоднішнього матчу стане командою, яка найбільше вигравала цей трофей - шість разів. Наразі Інтер до цього ближчий.

40' Другий момент Мілану в матчі! Ібрагімовіч замикав накидання Абате у штрафний майданчик головою - штанга вступилась за Інтер!

43' Завершується тайм під акомпанемент атак Мілану, активно залучає команда Алергі фланги.

45' Хвилину додано до першого тайму.

45+1' Стандарт заробили гравці Мілану поблизу воріт Інтера.

45+1' Невдалу подачу зробив Зеєдорф. Перерва!

46' Другий тайм розпочався!

49' Не видно поки, щоб ситуація на полі після антракту змінилась. Інтер так само спокійно веде гру.

52' Робінью відкинув м'яч на вільну позицію Зеєдорфу просто по центру, але Кларенс пробив над поперечкою!

53' "Десятка" Інтера відповів "десятці" Мілану: після небезпечно удару з-за меж штрафного Снейдера, куля просвистіла над воротами Аб'ятті.

56' Остання 5-хвилинка проходить за переваги Мілану, не вистає россонеррі тільки завершального удару. Бажано точного...

58' Альварес технічно справився з Дзамбротою, проте досвідчений захисник все ж не дав себе пройти на фланзі молодому хавбеку.

60' ГОООООООЛ! Нарешті дотиснули міланісти суперника! Робінью віддав розкішну передачу на кут штрафного Зеєєдорфу, той прострілив уздовж воротарського ІБРАГІМОВИЧУ, який головою поцілив у порожні ворота Сезара! 1:1!

62' Пато вийшов замість Робінью - перша заміна Суперкубка.

63. Ківу та ранокья помилилися у захисті і гравець "Мілану" пробив у рамку воріт. голкіпер "Інтера" не дозволив "россо-неррі" вийти вперед.

64. Тепер вже заміна у "Інтера" - Альварес поступився місцем на полі Фараоні.

65. Джанлука Дзамброта за затримку суперника отримує попередження.

67. Тіягу Мотта грубо фолить у нападі, але арбітр вирішив поки що "гірчичника" з кишені не діставати.

69. ГООООООООООЛ. Пато виправдовує свій вихід на поле - і хоча після його удару м'яч влучив у стійку, проте Кевін-Прінс Боатенг, який опинився на вістрі атаки, довів справу до логічного завершення.

71. Ібрагімовіч вийшов на побачення із голкіпером "нерро-адзуррі", і збільшити відрив у рахунку йому завадив лише прапорець піднятий боковим суддею.

72. І знову Ібрагімовіч - цього разу він заробляє право на штрафний удар.

73. Пато спробував виконати стандарт, проте пробив над воротами.

74. "Інтеру" потрібно відіграватися, тож Гасперіні вирішив Станковіча змінити на нападника Джампаоло пацціні.

75. "Мілан" відповідає тим самим - Амброзіні "виганяє" з поля капітана Гаттузо.

78. Снейдер опинився в карному суперника і здобув право на кутовий.

79. Корнер, однак, результату не приніс.

82. Третя заміна в "Інтера" - новачок Кастаньос замість Обі.

83. А в "Мілана" Емануельсон змінив Боатенга.

86. Амброзіні отримує заслужену жовту картку за зрив атаки.

88. Пацціні та Ето'О ніяк не можуть вирішити хто саме з них має грати на вістрі атаки.

89. "Інтер" пробує йти в атаку, але абсолютно беззубо.

90. Натомість пато своїми вдалими діями у нападі виборює право на штрафний для "Мілану".

91. Штрафний безрезультатний, а тим часом суддя компенсовує 5 хвилин.

93. Вихід Кастаньоса дещо оживив гру на правому фланзі, але його зусиль трохи недостатньо.

95. Якби не офсайд, то матч завершився, напевне б, дещо пізніше, а так лайнсмен не дозволив Ето'О стати героєм поєдинку.

95. Все. Суддя свистком оголосив про те, що "Мілан" став шестиразовим володарем Суперкубку Італії і на один трофей випередив "Інтер".