Супергра екс-карпатівця Лукаса. Результати 6 туру ЛЄ в групах G, K, L. ВІДЕО

13 грудня 2013 Читать на русском

Гол + пас іспанця Лукаса Переса Мартінеса дозволила ПАОКу втримати за собою першу сходинку.

Греків влаштовувала нічия, але в другому таймі АЗ вирвався вперед. До фінального свистка залишалися секунди, коли Лукас, який у першому таймі реалізував пенальті, ризикнув виконати навіс у воротарський майданчик, де свій шанс підстеріг Позоглу - 2:2.

В групі К "Тоттенхем" познущався над "Анжи", хоча саме росіяни складуть компанію "шпорам" у плей-офф. Впевнена перемога "Шерифа" над "Тромсе" не допомогла молдаванам піднятися вище третьої сходинки.

Форсмажор вечора трапився у Хайфі. "Шахтар" вів з рахунком 0:1, на початку другого тайму на стадіоні згасло світло. Після певної затримки в "Маккабі" налагодилася гра і господарі зуміли оформити вольову перемогу - 2:1.