Сухоцький: У першому таймі мало виходили в атаку

24 листопада 2017 Читать на русском

Захисник Зорі Артем Сухоцьки прокоментував поразку в матчі з Естерсундом.

"У нас не тільки мало ударів було в першому таймі, а взагалі мало виходили в атаку, сильно притислись до своїх воріт.

Естерсунд – Зоря – 2:0 – Відео голів та огляд матчу

Хоча установка на матч була абсолютно інша. Суперник змусив нас так грати, або самі сіли – не знаю. Розберемося. Другий тайм почали дуже добре, були передумови і моменти, але не вийшло реалізувати. В чому причина? Напевно, в майстерності.

В принципі, суперник грав так само, як і у Львові, намагаючись контролювати гру і володіти м'ячем за рахунок короткого і середнього пасу. Це хороша команда. Тепер потрібно вигравати вдома у Атлетіка. Про це думатимемо перед грою, а зараз потрібно готуватися до матчів чемпіонату", – цитує Артема Сухоцького Sportarena з посиланням на ТК "Футбол".

Нагадаємо, в матчі 5 туру Ліги Європи Зоря на виїзді програла Естерсунду з рахунком 0:2.