Суддя не зарахував гол Селезньова - "Дніпро" розписав нічию із "Норшелланном"

21 лютого 2016 Читать на русском

В передостанньому своєму контрольному матчі на іспанських навчально-тренувальних зборах дніпропетровський "Дніпро" зустрічався з данським "Норшелланном".

Гра завершилась безгольовою нічиєю - 0:0. Відзначимо, що протягом першого тайму ініціативою володіла українська команда, проте жодного креативу в неї попереду не було. В другій 45-хвилинці на полі з'явились 10 молодих гравців, і це трохи згодом принесло свої плоди, оскільки "Дніпро" навіть зумів забити - Селезньов чудово розібрався у карному після стандарту у виконанні Назаренка, але арбітр зафіксував сумнівний офсайд. Одразу ж після цього данці провели вбивчу атаку, яку нейтралізував Лаштувка, спершу в красивому стрибку витягнувши сферу з кута воріт та за мить вдало зігравши на добиванні. До кінця матчу більше цікавих моментів команди не створювали.

Нагадаємо, останнім спаринг-партнером дніпропетровців на зборах буде мінське "Динамо".

Іспанія. Навчально-тренувальні збори. Контрольний матч

"Дніпро" - "Норшелланн" - 0:0

"Дніпро" (перший тайм): Лаштувка – Адамюк, Папа, Чигринський, Матос – Ротань, Шахов, Безус – Лучкевич, Матеус – Зозуля

"Дніпро" (другий тайм): Лаштувка – Томечак, Федецький, Дуглас, Піко – Едмар, Назаренко, Політило – Гама, Руїс – Селезньов