Степаненко: Перший тайм провалили, а в кінці навіть могли вирвати перемогу

20 вересня 2018 Читать на русском

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко поділився враженнями після матчу Ліги чемпіонів проти Хоффенхайма (2:2).

"Якщо дивитися за грою, то в принципі вона була рівною. Перший тайм ми, по суті, провалили. Дали забагато створити Хоффенхайму, виникла плутанина. Суперник легко виходив у контратаки, мав досить шансів, аби забити.

Шахтар – Хоффенхайм – 2:2 – відео голів

Однак у другому таймі, вважаю, ми діяли значно краще, пресингували, не дозволяли їм так просто переходити з оборони в напад, а в нас було кілька моментів, і ми могли в кінці навіть вирвати перемогу", – цитує Степаненка офіційний сайт клубу.

Наступний матч в рамках Ліги чемпіонів Шахтар проведе на виїзді проти Ліона 2 жовтня.

Шахтар – Хоффенхайм: нічия з присмаком відскоку, фантастичний дебют Майкона та черговий фейл Пятова