"Сталь" перемогла "Волинь" завдяки дублю Карікарі

8 квітня 2017 Читать на русском

У 24 турі УПЛ команда Леоніда Кучука перемогла хлопців Віталія Кварцяного – 2:0. Обидва м'ячі забив Карікарі.

В 23 турі обидві команди поступилися з однаковим рахунком 0:2: "Сталь" програла – "Карпатам", "Волинь" – "Ворсклі".

Перший гострий момент виник на 10 хвилині, який залишився чи не єдиним в таймі: Леандро спочатку пробив в Кичака, а на добиванні бразилець був неточним.

Посеред другого тайму екс-"хрестоносець" Шабанов врятував ворота Паньківа після удару Міхи. Наприкінці зустрічі Карікарі, що вийшов на заміну, двічі реалізував побачення з Кичаком. Отож, "сталевари" набирають 27 балів, в лучан залишається 10.

В наступному турі волиняни прийматимуть "Зірку", а на "Сталь" чекає дербі проти "Дніпра".