США розгромили Мексику в матчі з чотирма вилученнями та вийшли у фінал Ліги націй КОНКАКАФ

16 червня 2023 Читать на русском

Збірні США та Мексики влаштували справжню битву за право стати другим фіналістом Ліги націй КОНКАКАФ.

Ліга націй КОНКАКАФ, 1/2 фіналу

США – Мексика – 3:0

Голи: Пулішіч, 37, 46, Пепі, 79

Вилучення: Маккенні, 71, Дест, 86 – Монтес, 69, Артеага, 86

Гра розпочалась досить спокійно – в першому таймі суддя показав лише одну жовту картку. Головною дійовою особою став Крістіан Пулішіч, який спочатку не зміг забити, обігравши Очоа, але другий такий момент конкурент Мудрика не втратив.

Аргентина перемогла Австралію в ремейку ЧС-2022: Мессі зробив шоу – ефектний гол і космічний дриблінг

На старті другої половини Пулішіч оформив дубль, замкнувши передачу Тімоті Веа. Ближче до середини тайму на полі ставало спекотніше. Першим не витримав Монтес, який відверто вдарив Маккенні по ногах – арбітр вилучив обох за розборки після епізоду. Це не завадило американцям забити третій м'яч, відзначився Пепі. А догравали команди вдев'ятьох – чергова провокація мексиканців завершилась червоними для Деста та Артеаги.

Таким чином, США зустрінуться з Канадою у фіналі Ліги націй КОНКАКАФ. Поєдинок запланований на 19 червня, початок о 03:30.