Спасибі, що не 2:8. "Арсенал" - "МЮ" - 1:2. ВІДЕО

22 січня 2012 Читать на русском

"Червоні дияволи" здобувають перемогу на класі.

Одна з інтриг цього матчу померла, так і не народившись. Тьєрі Анрі не потрапив навіть до запасу свого клубу. Як повідомила британська преса, француз не встиг залікувати пошкодження литкового м'язу, тож його мегапротистояння зі ще одним "поверненцем" - Полом Скоулзом довелося відкласти до кращих часів. Щодо самої гри, то "каноніри" її жваво розпочали, створили кілька напівмоментів, проте згодом чомусь принишкли. Наприкінці першого тайму перевага гостей сягнула настільки загрозливих масштабів, що гол у ворота Щесни здавався справою часу. Так і сталося. Гіггз навісив, Валенсія блискуче пробив головою - 0:1.

Як і в попередньому матчі сьогоднішнього ігрового дня, все найцікавіше розпочалося після 46-ї хвилини. Ураганним темпом, який з'явився на рівному місці, матч повинен завдячувати "Арсеналу". Господарі методично розхитували оборону "дияволів", аж поки ван Персі ювелірним ударом не зняв павутинку з дальнього кута воріт Ліндегарда. "Каноніри" забили і...заспокоїлися. Власне, основна проблема цієї команди, як вдало зауважив коментатор матчу, у невмінні втримувати досягнуте. "Дияволи" пішли вперед і без надзусиль відновили комфортну перевагу в рахунку.  Фінальний штурм у виконанні ван Персі і Ко дивідендів не приніс.

"Арсенал" - "МЮ" - 1:2 (0:1)

Голи: ван Персі, 71 - Валенсія, 45+1, Велбек, 81

Попередження: Ремзі, 43, Кошельни, 73, ван Персі, 85, Росіцкі, 86, Сонг, 90+6 - Евра, 90