СПАЛ здобув другу перемогу поспіль, вдома перегравши Болонью

3 березня 2018 Читать на русском

Один з аутсайдерів італійської Серії А несподівано переграв міцну Болонью.

Не дивлячись на красиву перемогу СПАЛа у минулому турі, фаворит даної зустрічі був очевидним. Однак, у Болоньї все пішло не по плану – на 8-й хвилині травму отримав Андреа Полі, а на 10-й червону картку перед собою побачив Гонсалес.

СПАЛ вирішив витиснути із цієї переваги максимум. Володіння м’ячем у господарів в першому таймі перевищувало показник у 70%, а ударів було більш ніж втричі більше. Не дивно, що вже на стартових хвилинах другого тайму СПАЛ вийшов вперед зусиллями Альберто Грассі, який з відскоку піймав м’яч і потужно пробив у правий кут – 1:0!

Весь другий тайм СПАЛ грав краще за суперника, в якого в цьому матчі нічого не виходило. Як разультат - закономірна перемога господарів, яка стає другою поспіль для коллективу з Феррари.

Таким чином, СПАЛ виривається із зони вильоту, набравши 23 очка та піднявшись на 17-е місце. Болонья залишається на 12-й сходинці з 33 очками.