Соболь забив дебютний гол за Славію

27 серпня 2017 Читать на русском

Захисник празької Славії та збірної України Едуард Соболь відзначився дебютним голом за чеську команду.

В матчі 5 туру чемпіонату Чехії Славія – Млада Болеслав Едуард Соболь забив перший гол після переходу у празький клуб.

Захисник збірної України з'явився на полі на 71 хвилині, а вже через 11 хвилин зробив рахунок 4:0, добивши м'яч у ворота після свого ж удару та сейву голкіпера.

Ще один українець Славії, Руслан Ротань, вийшов у стартовому складі та провів весь поєдинок. Ця перемога дозволила Славії піднятись на 2 місце у чемпіонаті Чехії. Після 5 турів Славія набрала 11 очок.

Нагадаємо, що і Соболь, і Ротань, викликані Шевченком у збірну України для підготовки до поєдинків проти Туреччини та Ісландії.