Скасований камбек і гол-шедевр у відеоогляді матчу Швейцарія – Італія – 2:3

25 червня 2023 Читать на русском

Молодіжна збірна Італії здолала однолітків зі Швейцарії на Євро-2023 з рахунком 3:2. Дивіться голи та огляд матчу на Футбол 24.

Євро-2023 (U-21). Група D, 2-й тур

Швейцарія – Італія – 2:3

Голи: Імері, 47, Амдуні, 52 – Пірола, 6, Ньйонто, 11, Парізі, 45+4

Gazzetta dello Sport назвала гру молодіжної збірної Італії в першому таймі матчу зі Швейцарією "найкращою за два роки". Стараннями Піроли, Ньйонто і Парізі команда Паоло Ніколато повела з рахунком 3:0, після чого, схоже, розслабилася.

Євро-2023: Англія приєдналася до України, Німеччина на межі фіаско, Італія зі скандалом ледь не зганьбилася після 3:0

Суперник здаватися не збирався – швейцарці відіграли два м'ячі за стартові 7 хвилин другого тайму. У "наті" було достатньо часу, щоб зрівняти рахунок – Амдуні та компанія змусили "адзурріні" страждати до самого фінального свистка.

Швейцарці двічі претендували на пенальті, і двічі шведський арбітр Аль Хакім їм у цьому праві відмовив – VAR буде відсутній аж до чвертьфінальної стадії. Так футбольний бог повернув Італії боржок – у матчі з Францією від арбітражу постраждала сама команда Ніколато...