Скандальновідомий гравець збірної Росії Мамаєв обізвав екс-захисника Динамо Родолфо мавпою

11 серпня 2017 Читать на русском

Півзахисник збірної Росії і Краснодара Павло Мамаєв змушений був просити вибачення за сутичку під час матчу РПЛ проти Ахмата, який тренує Олег Кононов.

Як повідомляють російські журналісти, в перерві матчу чемпіонату Росії між 28-річним росіянином і 34-річним бразильськи захисником Ахмата відбулась сутичка. Родолфо вимагав вибачень за те, що Мамаєв назвав його мавпою під час першого тайму.

Російський тренер програв суд екс-захиснику київського Динамо

Після гри прес-служба Ахмата повідомила, що Мамаєв, відомий своєю любов'ю до гучних порушень режиму, попросив вибачення, а екс-динамівець їх прийняв.

Ахмат поступився Краснодару на своєму полі у Грозному 2:3. Команда Кононова зазнала 2-ї поразки в 5 турах РПЛ.

Нагадаємо, Родолфо виступав за київське Динамо з 2004 по 2007 роки. Бразилець провів 81 матч і забив 8 голів.

"З Мамаєвим тире – пити". З'явилась знущальна пародія на розгульний відпочинок російських збірників