Скандальна перемога "гірників". "Карпати" - "Шахтар" - 1:2. ВІДЕО

30 березня 2013 Читать на русском

Львівські "Карпати" не зуміли відібрати очки у чемпіона України - донецького "Шахтаря".

Центральний матч другого ігрового дня 22 туру УПЛ відбувся у Львові. З перших хвилин протистояння команди кинулися в атаку, намагаючись забити швидкий гол. Але сухий рахунок у матчі тримався досить довго. Лише на 31 хвилині зустрічі гостям вдалося відправити м'яч у сітку воріт. Проте ще до перерви “Карпати” зуміли відновити рівновагу. Влучним пострілом після кутового удару відзначився Жовтюк,
Однак останнє слово у першій 45-ти хвилинці було за командою Мірчі Луческу, яка дуже швидко відновила перевагу у рахунку над суперником.

У другій половині зустрічі було багато емоцій, вилучень та злості. Команди боролися за кожний клаптик поля, і намагалися не розчарувати своїх вболівальників. Переломним моментом у грі стало вилучення Жовтюка на 71 хвилині після чого “зелено-білим” довелося протистояти донеччанам у меншості. А згодом арбітр поєдинку Євген Арановський вилучив з поля ще одного гравця “Карпат” - Муртаза Даушвілі.

Але навіть вдев'ятьох господарі поля намагалися атакувати, чим заслужили підтримку та повагу трибун, які вболівали за своїх улюбленців до останніх хвилин.

У підсумку матч завершився з рахунком 1:2 на користь донецької команди, яка не без проблем здобула ці чергові три очки.

Увага конкурс!

"Футбол 24" запрошує усіх любителів гри мільйонів взяти участь у нашому конкурсі, який проходитиме впродовж матчу "Карпати" - "Шахтар". Щоб виграти футболку з автографами лідерів "зелено-білих" або одне з двох фірмових горняток, вам потрібно зробити наступні кроки:

а) зайти на текстовий онлайн матчу "Карпати" - "Шахтар"