"Сієна" відбирає очки у "Юве". Результати 22 туру Серії А. ВІДЕО

5 лютого 2012 Читать на русском

Майже половина усіх матчів 22 туру чемпіонату Італії завершилася сухими нічиїми.

Лідер турнірної таблиці - туринський “Ювентус” досить несподівано втратив очки у поєдинку проти “Сієни”. “Біло-чорні” на власному полі не змогли відзначитися у воротах гостей, погодившись з нічийним рахунком 0:0. З аналогічним підсумковим результатом завершилися матчі "Лечче" - "Болонья", "Новара" - "Кальярі" та “Наполі” - “Мілан”.

“Палермо” здобуло непереконливо перемогу над “Аталантою” з рахунком 2:1. Проте варто зазначити, що “орли” мали кількісну перевагу, оскільки на 29 хвилині поєдинку арбітр вилучив з поля голкіпера гостей Консіглі.

“Парма” на виїзді переграла "К'єво". Поєдинок між “хрестоносцями” та “віслюками” проходив на зустрічних курсах, проте фортуна усміхнулася гостям, коли на 69 хвилині Сікейра відзначився автоголом. Найбільш результативним поєдинком виявився матч між “Фіорентиною” та “Удінезе”. Протистояння завершилося на користь “фіалок”, які у підсумку піднялися на 10 місце у турнірній таблиці.

"Палермо" - "Аталанта" - 2:1

Голи: Мікколі 29 (п), Будан 50, Моралес 56

"Лечче" - "Болонья" - 0:0

"Новара" - "Кальярі" - 0:0

"К’єво" - "Парма" - 1:2

Голи: Джовінко 46, Теро 50, Сікейра 69 (АГ)

"Ювентус" - "Сієна" - 0:0

"Фіорентина" - "Удінезе" - 3:2