Сіваков: Матч із "Шарлеруа"? Собаки гавкають, а караван іде

7 серпня 2015 Читать на русском

Оборонець "Зорі" Михайло Сіваков поділився думкою про перемогу над "Шарлеруа" (3:0) у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

"Це був складний матч, як ми і припускали до гри. Був нервовий перший тайм. Добре, що в другому вдалося забити перший гол - потім стало легше. Ми щасливі, що вдалося подолати цей етап кваліфікації.

Жорстких розмов в перерві не було, все-таки за сумою двох матчів ми вигравали. Тренер просто попросив додати руху. Ми розуміли, що потрібно шукати щастя в атаці.

Знаєте, собаки гавкають, а караван іде. Хтось щось говорить, а наша справа - виходити на поле і показувати, що ми сильніші", - сказав Сіваков.

Сьогодні о 14:00 відбудеться жеребкування плей-офф Ліги Європи, де "Зоря" дізнається суперника. Раніше стали відомими п'ять команд, одна з яких стане суперником "Зорі".