Сімінін встановив рекорд Олександрії за найшвидшим вилученням в чемпіонатах України

8 травня 2017 Читать на русском

Захисник Олександрії Сергій Сімінін в матчі 28 туру УПЛ встановив клубний рекорд за найшвидшим вилученням в чемпіонатах України.

Сімінін був вилучений з поля вже на 5-й хвилині поєдинку проти Динамо (0:6) в 28-му турі УПЛ. Арбітр зустрічі Олександр Дердо зафіксував фол проти Гармаша, призначивши пенальті та показавши червону картку захиснику Олександрії.

Цікаво, що до вилучення Сімініна таке "досягнення" належало нинішньому наставнику Олександрії Володимиру Шарану, який отримав червону картку на 24-й хвилині зустрічі з Ворсклою, яка відбулася у вересні 2001 року.

Також вилучення крайнього захисника Олександрії стало найшвидшим і для суперників Динамо в чемпіонатах України. На одну хвилину Сімінін випередив Андрія Чернова з Арсенала, проти якого Динамо грало в липні 2003 року.

Шаран: Епізод з вилученням на перших хвилинах вплинув на хід зустрічі