Штутгарт у важкому протистоянні здолав Аугсбург

7 травня 2021 Читать на русском

В рамках 32-го туру Бундесліги Аугсбург на виїзді поступився Штутгарту. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Твердий середняк турнірної таблиці – Штутгарт – у рідних стінах приймав Аугсбург. Вже на 11-й хвилині шваби зуміли вирватись уперед – Калайджіч у карному майданчику суперника ефектно скинув під удар Фьорстеру, який в дотик пробив у правий кут воріт. Гості відразу кинулись в атаку й ще до перерви зуміли створити кілька небезпечних моментів, однак реалізувати їх ніяк не вдавалось. Також на 22-й хвилині господарі через травму втратили Массімо, якого замінив Кулібалі.

РБ Лейпциг офіційно продовжив контракт із лідером команди

У другій половині зустрічі гравці Аугсбурга таки зуміли зрівняти рахунок – на 59-й відзначився Нідерлехнер. Далі гра йшла на рівних до середини тайму, коли господарі знову вийшли уперед – гол до свого активу записав Калайджіч, якому майстерно асистував свіжий Чурлінов. Зрештою, матч так і добіг кінця із рахунком 2:1 на користь Штутгарта.

Завдяки цій перемозі Штутгарт із 42-ма пунктами закріпився на 9-й сходинці чемпіонату, а Аугсбург так і залишився 13-м.

Барселона в пастці Мадрида, репетиція фіналу ЛЧ, Ювентус та Мілан у битві сезону, коронація Баварії – топ-матчі вікенду