Шевчук назвав головну помилку і причину поразки Хацкевича у матчі Шахтар – Динамо

16 липня 2017 Читать на русском

Колишній захисник донецького Шахтаря В'ячеслав Шевчук підтримав тренерський штаб київського Динамо після матчу за Суперкубок України-2017.

Суперкубок України 2017
завершено
-

"Заміна Гармаша – тренерська помилка. Він був одним із найкращих гравців Динамо в атаці, завжди загрожував воротам Шахтаря. Виступлю на підтримку тренерського штабу киян. Забий вони м'яч, гра повернулася б по-іншому.

Після 60-ї хвилини Динамо фізично повністю здало. Ярмоленко вже взагалі не міг підключатися в атаку. Коли кияни стали грати в більшості, вони не створили жодного моменту.

Хоча в першому таймі вони створили 4-5 моментів, які могли привести до забитого м'яча. У Шахтаря ж у першому таймі – один момент і один гол", – цитує Шевчука Dynamomania.

Нагадаємо, Шахтар впевнено переміг Динамо у Суперкубку України-2017, хоча догравав у меншості. Головний тренер донеччан Пауло Фонсека вважає, що Динамо стало іншим. Наставник киян Олександр Хацкевич прокоментував поразку від Шахтаря. Дивіться відео голів і огляд матчу Шахтар – Динамо.

Шахтар – Динамо. Обороні Хацкевича – двійка. Головні підсумки Суперкубка України-2017