Шаран: Задоволені нічиєю проти такої команди як Зоря

29 жовтня 2017 Читать на русском

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував нічию своєї команди в матчі з Зорею (2:2).

"Думаю, що вболівальникам гра сподобалася, тому що було дійсно багато забитих м'ячів, два різних тайми. Безумовно, нічийним результатом проти такої команди, як Зоря, ми задоволені. Ми прекрасно розуміли, що функціональний стан суперника буде не на найвищому рівні, бо луганчани провели багато насичених поєдинків. Ми з Динамо теж віддали багато сил.

Але сьогоднішня гра була цікава і після перерви ми володіли ініціативою і намагалися перемогти. Після вилучення Пономаря внесли корективи, щоб зберегти рахунок. Я дуже вдячний хлопцям, що після перерви вони вийшли і зіграли так, як хотілося б бачити і, найголовніше, що проявили характер", – цитує Шарана офіційний сайт Зорі.

Вернидуб: Ми повинні зайняти місце не нижче третього

Нагадаємо, матч Зоря Олександрія завершилася внічию з рахунком 2:2.