Шаран: Перші хвилини мені не сподобалися, ми нервували

7 квітня 2018 Читать на русском

Головний тренер Олександрії прокоментував перемогу своєї команди над Сталлю (2:0).

У 26-му турі Чемпіонату України команда Володимира Шарана в домашньому матчіперемогла Сталь (2:0).

"Довгоочікувана перемога, хлопці очікували перемоги. Знали, що завтра свято, будуть вихідні і хотіли перемогти команду, яка обіграла нас восени. Ми добре пресингували, добре атакували. Хоча перші хвилини мені не сподобалися, ми нервували, але потім забили перший, другий і стали грати спокійніше. Другий тайм зіграли краще, хоча і не забили. Закономірна перемога, перегравали суперника в багатьох компонентах, зокрема в боротьбі.

Костов: Олександрія заслужила перемогу

Коли команда чотири поспіль матчі не може виграти, звичайно, відчуваються проблеми, зокрема на завершальній стадії атак. Цей тиждень ми провели спокійно, впевнено і показали це на полі", – цитує слова Володимира Шарана сайт UA-Футбол.

Олександрія – Сталь – 2:0 – відео голів та огляд матчу