"Шахтар" U19 розпочав юнацьку Лігу чемпіонів з розгрому від "Реала"

15 вересня 2015 Читать на русском

Юнацька команда "Шахтаря" U19 розпочала юнацьку Лігу чемпіонів з поразки від "Реала".

Донецький клуб, який тренує Сергій Ковальов, поступився у Мадриді з рахунком 0:4. Два голи були забиті до перерви, ще два - у другому таймі.

Відзначимо, що у воротах "Реала" зіграв син Зінедіна Зідана - Люка Зідан. Але не було навіть у запасі головної зірки юнацької команди мадридців - Мартіна Едегора.

У складі "Шахтаря" вийшли три "джокери" донеччан - гравці старші за віком, 1996 року народження: Микола Матвієнко (у ролі капітана), Олександр Зубков та Андрій Борячук. Також слід відзначити, що з минулого складу, що вийшов до фіналу юнацької Ліги чемпіонів, у нинішньому грає Олександр Піхальонок.

Матч проходив за переваги "Реала", яку він втілив у чотири голи. У "Шахтаря" було кілька непоганих нагод (у Борячука та Зубкова), але "гірники" так і не забили жодного голу на стадіоні "Альфредо ді Стефано".