Шахтар – Оболонь-Бровар – 4:0 – відео голів та огляд матчу

27 травня 2020 Читать на русском

Шахтар переміг Оболонь-Бровар у товариському спарингу. Дивіться відео голів та головних моментів матчу Шахтар – Оболонь-Бровар.

Товариські матчі
завершено
-

Шахтар легко здобув перемогу, відвантаживши у ворота суперника по два голи в кожному з таймів. Вдалий дебют організував Алан Патрік – спочатку сам відкрив рахунок більярдним ударом, а потім віддав зручну передачу Марлосу.

Шахтар – Оболонь-Бровар: Патрік і Ко феєрять – знахідка Каштру, яскраві українці, новий розгром перед Динамо

Другий тайм не надто допоміг Оболонь-Бровар. Кияни рідко ступали на чужу половину поля, про гострі моменти взагалі не йшлося. Натомість Шахтар в економ-режимі добив опонента. Маркос Антоніо поцілив точно у дев'ятку, а підсумкові 4:0 оформив Тете.