"Шахтар" не переграв "Олімпік" у Харкові

17 березня 2017 Читать на русском

У 22 турі української першості команда Фонсеки зіграла внічию з "Олімпіком" – 1:1. Голи забивали Поступаленко та Бланко Лещук.

Через нефутбольні причини "олімпійцям" не міг допомогти герой 21 туру Моха. "Гірники" не дорахувалися травмованого Ярослава Ракицького.

До 24 хвилини за господарів могли забивати Тайсон та Марлос, а Ордець врятував власні ворота після удару Емерсона. І от, на 24 хвилині, Пятов віддав не надто зручний пас на Степаненка. Тарас в момент передачі на секунду задрімав, й передачу Андрія перехопив Цимбалюк. Євген відразу віддав на Матяжа, а той на Поступаленка – 1:0 на користь команди Санжара. В компенсований до першого тайму час Бланко Лещук нарешті поцілив у ворота Махарадзе, зрівнявши рахунок.

В другому таймі чудову реакцію демонстрував Махарадзе, рятуючи партнерів після пострілів Марлоса, Бернарда, Феррейри. В результаті маємо нічию – 1:1.

"Оліміпік" набирає 33 бали та ще має матч в запасі, як і "Карпати". Команда Фонсеки здобуває 60 очок.