Шахтар не мав проблем з Карпатами

1 жовтня 2017 Читать на русском

Чемпіон України в повільному темпі спокійно розібрався із гостями зі Львова.

Матч у Харкові почався так, як і закінчився. Для Карпат – невдало, для Шахтаря – успішно. Бутко прострілив з правого флангу, м'яч пролетів повз трьох захисників й опинився біля ніг Феррейри. Аргентинцю залишалося лише не промахнутися. Далі гра проходила в режимі вальсу: тихо й вальяжно. Одні не сильно хотіли забивати другий, інші банально не могли забити перший.

Кілька змарнованих нагод таки обернулася для Шахтаря голом. У середині другого тайму Бернард прострілив зліва, а Федецький в простій ситуації, коли м'яч без проблем мав забирати Мисак, зрізав шкіряного у власні ворота. Гру можна було завершувати. Що успішно й зробили "гірники".

Таким чином, Шахтар з 28-ма очками – одноосібний лідер чемпіонату. Тепер команді Фонсеки залишилося дочекатися матчу Зорі й Динамо й зі спокійною душею відправитися на перерву на матчі збірних. Карпати ж опустилися в зону вильоту, де ділять зі Сталлю 10-11 сходинки. В обох команд по вісім очок.