Шахтар має сподіватися на фіаско Гвардіоли – груповий етап Ліги чемпіонів-2023/24 сформований на 80%

1 червня 2023 Читать на русском

26 команд гарантували собі участь в основній стадії найпрестижнішого єврокубка на наступний сезон.

Шахтар став чемпіоном України та напряму вийшов у груповий раунд Ліги чемпіонів-2023/24. Туди ж пробилися ще 25 клубів, які гарантовано зіграють восени в головному турнірі Європи. Останні 6 путівок будуть розіграні у кваліфікації.

Ліга чемпіонів-2023/24: віце-чемпіон УПЛ отримав потенційних суперників у кваліфікації

"Футбол 24" спільно з партнером HLIBNY DAR знайомить з учасниками групового етапу наступної Ліги чемпіонів.

Шахтар

Вже зараз зрозумілий посів більшості команд. Перший і другий кошики майже укомплектовані. Нагадаємо, що місця в першому заброньовані для чемпіонів найсильніших асоціацій на основі таблиці коефіцієнтів УЄФА, а також чинних переможців Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

Зарядись енергією футболу, переглядаючи довгоочікувані матчі Ліги чемпіонів разом із HLIBNY DAR. Напої бренду виготовлені на воді з артезіанської свердловини та з високоякісних спиртів класу “Люкс”. Адже HLIBNY DAR – вибір тих, хто цінує не тільки якісний футбол, але й преміальний смак.

Шахтар наразі перебуває в третьому кошику, але має там найбільший клубний рейтинг, тому перший в черзі на підвищення. Це підвищення можливе лише за однієї умови – якщо Інтер здолає у фіналі Манчестер Сіті та візьме Лігу чемпіонів-2022/23 (Сіті вже в першому посіві як чемпіон Англії).

Вигравши ЛЧ, "нерадзуррі" отримають місце в першому кошику, а чемпіон Нідерландів (7 асоціації) втратить свій привілей. Оскільки рейтинг Фейєнорда (51.000) нижчий за рейтинг Шахтаря (63.000), то "гірники" перейдуть у другий кошик, де звільниться позиція Інтера.

Тобто Шахтарю потрібне фіаско Гвардіоли. Сила потенційних суперників дуже відрізняється. Залишившись в третьому кошику, Шахтар ризикує отримати собі в групу Реал чи МЮ. Хороших варіантів немає – навіть Порту завжди виходить у плей-офф.

Якщо ж вдасться піднятися в другий кошик, можна розраховувати на приємний жереб. Наприклад, Црвена Звезда чи Динамо Загреб (якому ще долати кваліфікацію) з третього посіву. Навіть Зальцбург і Мілан виглядають не так страшно, як Арсенал чи Атлетіко.

Шахтар востаннє був у другому кошику ще в сезоні-2020/21, коли мав на двадцять пунктів вищий рейтинг (85.000).

Камбек великого тріо, нахабний дебютант, тріумф екс-динамівця, український слід: особливі учасники нового сезону в ЛЧ