Шахтар Григорчука продовжує бити рекорди – команда українського наставника здобула тринадцяту перемогу поспіль

19 червня 2021 Читать на русском

Український наставник солігорського Шахтаря Роман Григорчук продовжує знищувати суперників у сусідній першості.

У 13-му турі чемпіонату Білорусі Шахтар Романа Григорчука здобув виїзну вольову перемогу над Слуцьком (4:1).

Ліга чемпіонів 2021/22: жеребкування першого кваліфікаційного раунду – протистояння українців і загадка для Ференцвароша

Солігорці пропустили "гол у роздягальню" і змушені були розпочинати другий тайм не у найкращому гуморі. Проте вже за п'ять хвилин "гірникам" вдалось відновити статус-кво, а згодом протягом двох хвилин зняти всі питання щодо переможця. Дембо Дарбо під кінець матчу оформив дубль і довів свою результативність до 13 голів у 13-ти матчах.

Чергова звитяга стала для Шахтаря тринадцятою поспіль у чемпіонаті – команда Григорчука, таким чином, встановила унікальний рекорд футбольної Білорусі за кількістю перемог на старті сезону. Раніше найдовша переможна серія зі старту чемпіонату становила вісім матчів і лише три команди спромоглись на таке досягнення – Динамо Мінськ у 1995 році, МПКЦ у 1996-му і БАТЕ у 2018-му.

"Цікаво, чи багато у нашій команді ганд*нів": Хацкевич і 20 українців ризикують стати заручниками скаженого диктатора