Шахтар без проблем перестріляв Олімпік, Фонсека отримав вилучення

25 листопада 2017 Читать на русском

Команда Фонсеки без особливих проблем здобула перемогу в донецькому дербі. Шахтар переміг Олімпік у Києві на стадіоні "Динамо".

У зовні напружному матчі (Факундо Феррейра з одного боку і Володимир Прийомов з іншого оформили по дублю) інтриги майже не було. Шахтар з легкістю двічі виходив уперед і здобув перемогу над 3-ю командою у турнірці поточного сезону УПЛ.

Капітан гостей Тайсон отримав травму на 14-й хвилині, бразильця замінив Віктор Коваленко.

Відзначимо вилучення головного тренера "гірників" Паулу Фонсеки. Арбітр гри Євген Арановський відправив наставника Шахтаря на трибуни ще в першому таймі після того, як рефері не призначив пенальті у ворота номінальних господарів і нарвався на емоційну реакцію португальця.

Олімпік ділить з Ворсклою 3-4 місця (по 25 очок у команд). Шахтар набрав 39 очок, що на 7 більше, ніж у Динамо, яке свій матч 17 туру ще не зіграло.