Шахов поліз у бійку одразу на двох гравців Панатінаїкоса в матчі плей-офф чемпіонату Греції

18 травня 2017 Читать на русском

Скандальний епізод трапився у матчі плей-офф чемпіонату Греції, в якому Панатінаїкос приймав ПАОК Євгена Шахова.

Епізод трапився на 54 хвилині матчу, коли захисник ПАОКа Хосе Анхель Креспо намагався забити гол, а гравець Панатінаїкоса показав тому провокаційний жесть. Одразу на полі спалахнула сутичка, в якій взяв участь і український півзахисник Євген Шахов, який був настільки обурений діями суперника, що кинувся у бійку одразу проти двох гравців Панатінаїкоса. До цього моменту головний арбітр зустрічі вже показав по одній червоній картці гравцям обох команд. Вже у підтрибунному приміщенні Шахов та Кулібалі отримали по червоній картці.

Слід відзначити, що наставник ПАОКа Владімір Івіч також постраждав від безчинств фанатів Панатінаїкоса, які влучили йому пляшкою прямо у голову. Поєдинок довелося перервати. Очікується, що Панатінаїкос отримає технічну поразку з рахунком 3:0.

Шахов: Здобуття Кубка Греції – це знакова подія для мене