"Севілья" з неймовірним везінням та без Коноплянки б'є "Барселону"

3 жовтня 2015 Читать на русском

"Севілья" у матчі 7-го туру Прімери на "Рамон Санчес Пісхуан" перемогла "Барселону" з рахунком 2:1.

Три очки та десяте місце у турнірній таблиці андалусійському клубу принесли влучні удари Крон-Делі та Іборри.

Перший тайм пройшов за тотальної ігрової переваги “Барселони”, але свої моменти каталонці успішно марнували. Найбільше не щастило Неймару та Суаресу, які влучали у стійку та хрестовину воріт. Уругвайський снайпер взагалі був блідою тінню самого себе, не зумівши розібратись у ще декількох гольових ситуаціях. Небезпека біля воріт каталонців виникала в основному після старих фрагментів гри, коли севільці переважали свого суперника у грі на другому поверсі.

Другий тайм став справжнім шоком для каталонців, які пропустили двічі за 8 хвилин. Втім, "Барса" не зменшила тиск на ворота Ріко і продовжувала атакувати, отримавши плоди у вигляді пенальті за гру рукою Тремулінаса. Вирок чітко виконав Неймар, який, до слова, проводив 100-й матч у Прімері. Після цього каталонці змарнували ще декілька супернагод і у підсумку поступилися при неймовірному невезінні.

Відзначимо, що український вінгер Євген Коноплянка увесь матч провів на лаві запасних.