"Севілья" з Коноплянкою не зуміла обіграти "Депортіво"

17 квітня 2016 Читать на русском

"Севілья" в рамках 33 туру Прімери на "Рамон Санчес Пісхуан" розписала результативну нічию з "Депортіво" - 1:1.

На 21-й хвилині рахунок в матчі відкрив Іборра, який головою розстріляв ворота Ману після ідеальної скидки від Льоренте. Після цього підопічні Емері повністю контролювали хід гри, однак втримати перемогу не зуміли.

У другому таймі гравці "Депортіво" перехопили ініціативу та врятувалися від поразки. Рятівний для ла-корунців гол провів Ріера на 81-й хвилині. Форвард галісійського клубу не змарнував чудовий пас Лукаса Переса та з близької відстані вразив вже порожній кут воріт.

Відзначимо, що Євген Коноплянка відіграв увесь матч, виконавши декілька фірмових передач з лівого флангу та небезпечний штрафний удар.

У підсумку, "Севілья" набрала 49 очок та залишилася на 7 місці, а "Депортіво" із 38 пунктами посідає 12 сходинку.