Сеск втрачає голову - Берахіно робить дубль. "Вест Бромвіч" - "Челсі" - 3:0 (ФОТО)

19 травня 2015 Читать на русском

"Челсі" розгромно поступився на виїзді "Вест Бромвічу" в завершальному матчі 37 туру АПЛ.

Чемпіони Англії дуже швидко пропустили від Берахіно, однак справжні проблеми для них почалися на 29-й хвилині, коли Фабрегас отримав пряму червону картку за те, що не в ігровому моменті запустив м'ячем у голову Бранту. До слова, востаннє Сеска вилучали в АПЛ ще у 2006 році, коли він виступав за "Арсенал".

У другому таймі "дрозди" повністю скористалися чисельною перевагою, забивши ще два голи. Спочатку Берахіно оформив дубль, реалізувавши пенальті, а крапку поставив Брант.

У підсумку "Вест Бромвіч" набирає 44 очки і залишається на 13 місці. Турнірне становище "ариcтократів" також вже не зміниться - перша сходинка і 84 бали у активі.

"Вест Бромвіч" - "Челсі" - 3:0

Голи: Берахіно, 9, 47 (пен), Брант, 60

Вилучення: Фабрегас, 29