Сент-Трюйден Безуса врятувався в матчі з Локереном, Антверпен Назарини вирвав перемогу у Мускрона

11 серпня 2018 Читать на русском

Сент-Трюйден з Романом Безусом у матчі 3 туру Про ліги вдома зіграв внічию проти Локерена, Антверпен з Назариною в складі переграв на виїзді Мускрон.

У матчі 3 туру бельгійської Про ліги Сент–Трюйден вдома приймав Локерен. Роман Безус вийшов у старті та провів на полі увесь матч, проте не допоміг своїй команді здобути 3 очки, матч завершився внічию 1:1, а голи забивались в останні 15 хвилин зустрічі. Спочатку гостей вивів Гуус Хуппертс на 78-й хвилині, а за 6 хвилин рахунок зрівняв Буйя.

Антверпен на виїзді зустрічався з Мускроном. Українець Єгор Назарина вийшов у старті і був замінений на 66-й хвилині. Саме після заміни його команді вдалось забити переможний гол зусиллями Вільяма Овусу.