Селезньов забив за Акхісар, проте не допоміг команді уникнути поразки

29 вересня 2018 Читать на русском

Форвард Євген Селезньов відзначився у матчі чемпіонату Туреччини між Аланьяспором та Акхісаром.

Українець вийшов у стартовому складі Акхісара на матч 7 туру турецької Суперліги проти Альянспора. Рахунок у поєдинку було відкрито вже на 7-й хвилині матчу. Папіс Сіссе, який відомий своїми виступами за Ньюкасл, головою результативно замкнув простріл партнера. У другому таймі зустрічі суперник Селезньова заробив пенальті, але реалізувати одинадцятиметровий удар не зміг.

Наші за кордоном: Гладкий повертається, українці забивають всюди – від Грузії до Бельгії

На 83-й хвилині матчу Аланьяспор все ж зумів подвоїти свою перевагу. Відзначився Фернандес, вже за 7 хвилин Селезньов подарував надію Акхісару, забивши головою на 90 хвилині, проте команді Євгена не вистачило часу для того, щоб відновити паритет у зустрічі. Матч завершився мінімальною перемогою Аланьяспора – 2:1.