Санжар: Для нас сьогоднішня нічия схожа на поразку

24 вересня 2017 Читать на русском

Головний тренер Олімпіка Роман Санжар прокоментував нічию своєї команди в матчі проти Сталі (1:1).

"Скажу так: для нас сьогоднішня нічия схожа на поразку. Всі хлопці налаштовувалися, ми дуже хотіли перемогти. Для того, щоб боротися за якісь високі позиції в турнірній таблиці, в таких іграх Олімпік зобов'язаний перемагати. Так, матч для нас склався важко.

У першому таймі, наскільки я пам'ятаю, суперник не завдав жодного удару, але забив гол після кутового. Ми ж, маючи достатньо моментів, не зуміли їх реалізувати, тому довелося зробити заміни. Нам не вистачало швидкості в атаці. Другий тайм вийшов жвавішим. Були моменти, зрівняли рахунок, але для досягнення позитивного результату потрібно поліпшити реалізацію. І все. Нашій команді не вистачає, напевно, майстерності в завершальній фазі атак, тому так важко і набираємо очки.

Всі хлопці намагаються, я подякував усім за самовіддачу, абсолютно всі сьогодні хотіли виграти, але, на жаль, попереду грають молоді хлопці, їм не вистачає майстерності. Ігрову перевагу не зуміли матеріалізувати в голи", – цитує Санжара офіційний сайт Сталі.

Нагадаємо, Сталь і Олімпік зіграли внічию з рахунком 1:1. Після гри у відставку подав тренер Сталі Егіше Мелікян.