"Сампдорія" здійснила неймовірний камбек проти "Сассуоло"

20 листопада 2016 Читать на русском

У 13 турі Серії А генуезці забили два ключові голи протягом однієї хвилини (3:2).

"Сассуоло" зазнав трьох поразок поспіль у чемпіонаті, тому команда відкотилася в нижню частину турнірної таблиці. Матч проти "Сампдорії" також обіцяв бути непростим, однак "нероверді" конче потребували позитивного результату.

Після "сухого" першого тайму команди видали напружену другу 45-хвилинку. Спершу Річчі скористався пасом Рагузи та відкрив рахунок у грі, а за 10 хвилин вже сам Рагуза, отримавши передачу з глибини, подвоїв перевагу гостей.

Наприкінці основного часу Квальярелла один гол відквитав і здавалося, що на більше "Сампа" сьогодні не здатна. Однак через декілька миттєвостей захисники зробили подарунок господарям, а Мурієль відновив паритет. На цьому генуезці також не зупинилися і в компенсований арбітром час забили вирішальний гол з пенальті.

Таким чином, "Сампдорія" з 18 очками перебуває на 9 місці, а "Сассуоло" з 13 пунктами займає 16 сходинку турнірної таблиці.