Сачко: Витримали натиск Олександрії

28 серпня 2017 Читать на русском

Головний тренер Ворскли Василь Сачко прокоментував перемогу (1:0) своєї команди в матчі проти Олександрії.

"Для нас Олександрія дуже незручний суперник і в останні роки вони дуже міцний горішок, навіть для наших грандів. І зараз ми знали, що нам тут буде не легко. Статистика підтверджує те, що останнім часом ми тут ще не вигравали. Ми грали з командою, яка без 20 хвилин учасником групового турніру Ліги Європи. Ми вболівали за цю команду, переживали за неї і щиро бажали, щоб вона пройшла БАТЕ, ну але це футбол.

Що стосується першого тайму, то мені сподобалась гра нашої команди. Ми мали свої моменти, забили один м’яч. У другому таймі картина кардинально змінилась. Ми почали низько сідати, прижиматися до своїх воріт і самі створювали сумбур біля власних воріт. Ми боролися, старалися, витримали натиск, в кінці кінців ми виграли і я вітаю Ворсклу з перемогою", - цитує Сачка офіційний сайт Олександрії.

Нагадаємо, Ворскла на виїзді виграла в Олександрії з рахунком 1:0.