Сачко: Не можу сказати, чи були помилки арбітрів упередженими

5 листопада 2017 Читать на русском

Наставник Ворскли Василь Сачко прокоментував поразку від Динамо (1:2) в рамках 15 туру УПЛ.

"У перші хвилин 15 першого тайму ми виконували план гру. Почали матч ми непогано, але потім "розклеїлись".

В епізоді, коли пропускали перший гол, мав місце сумнівний офсайд, але це – на розсуд судді. Пізніше був ще один сумнівний момент – на Колмойці в штрафному майданчику Динамо.

Динамо – Ворскла – 2:1 – Відео голів та огляд матчу

У другому таймі картина змінилася, гра вирівнялася, ми стали грати сміливіше, створили моменти, забили м'яч. Після цього гра перейшла в дуже цікаве русло і до останньої хвилини матчу була інтрига.

Безумовно, Динамо заслужено перемогло, з чим ми нашого суперника і вітаємо. Не можу сказати, чи були помилки арбітрів упереджені і не хочу цим виправдовуватися. Повторюся, Динамо перемогло заслужено. Нам потрібно зосередитися на наступних матчах, на рівних нам суперниках. Необхідно докласти максимум зусиль, щоб здобути в цих поєдинках максимальний результат. Але сьогоднішнім результатом ми, звичайно, засмучені", – цитує Сачка dynamo.kiev.ua.