Сачко: Ми дали "Жиліні" хорошу фору

30 липня 2015 Читать на русском

Післяматчева прес-конференція головного тренера полтавської "Ворскли" Василя Сачка.

"Жиліна почала дуже жваво, створювала моменти на стандартах. Спочатку ми хотіли грати від оборони і виходити в контратаки. Але хлопці боялися грати індивідуально, брати гру на себе. У другому таймі ми внесли корективи, почали діяти більш змістовно, заробили пенальті. Якби ми забили, все могло бути по-іншому... Але я впевнений, що ще нічого не закінчилося. Ми програли сьогодні 0:2, і все ще можна виправити.

Треба враховувати, що у нас в Лізі Європи дебютувало відразу четверо гравців, і було видно їхнє хвилювання. У перерві я просив хлопців просто грати у футбол, як вони вміють. І в другому таймі у нас були моменти, нехай і не так багато. Можна сказати, що ми дали "Жиліні" хорошу фору, але в той же час ми можемо грати в футбол і в змозі пройти словаків", - сказав Сачко.

Нагадаємо, що матч "Жиліна" - "Ворскла" завершився впевненою перемогою словаків.